O Nas

Biografia:

Fascynaci różnych odmian muzyki house. Ich muzyczna selekcja jest niebanalna i za każdym razem zaskakuje. W swoich setach prezentują szeroki przekrój najbardziej wysmakowanych house’owych dźwięków.
Rezydenci Moloteki (Gdańsk) oraz Basement Club’u (Starogard Gdański). W skład tego energicznego kolektywu wchodzą Soulful Grey oraz Fricky. Oprócz imprez ich twórczość można śledzić za pośrednictwem projektu Stgfm.pl, gdzie regularnie zamieszczają swoje muzyczne sety.

Soulful Grey a.k.a Deepdefend – jego fascynacja muzyką house rozpoczęła się w 2002 roku dzięki ówczesnemu przyjacielowi, który podesłał mu do odsłuchu sety z warszawskiego klubu Underground, kiedy to za konsoletą stawał dRWAL. Jego muzyczny gust od tego czasu bardzo ewoluował, zahaczając o takie gatunki jak disco house, jackin’ house, funky house i progressive house. Aktualnie największą uwagę skupia na gatunku tech house, deep house i soulful house. Jest autorem audycji Deep Anatomy oraz Chill&Soulful granych za pośrednictwem Stgfm.pl.

Fricky – pomysładawca projektu Stgfm.pl. Wraz z wiekiem ewoluowało jego zamiłowanie do różnych gatunków muzycznych. Po hip-hopie, polskim rock’u lat 80-tych przyszedł czas na muzykę trance. W czasie boomu na ten gatunek muzyczny był właścicielem internetowego serwisu promującego największe eventy klubowe w Polsce. Podczas tego okresu zwiedził jako dziennikarz i klubowicz kilkadziesiąt największych wydarzeń muzycznych w kraju. Aktualnie na łamach Stgfm.pl prezentuje szeroki przekrój gatunków takich, jak indie disco, deep house, czy house.